Brzozów: Na widok radiowozu zaczął cofać - był pijany

Brzozów: Na widok radiowozu zaczął cofać - był pijany
Dyslokowanie służb policjantów z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie związane jest także z zagrożeniami, które zgłaszają nam mieszkańcy powiatu poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Funkcjonariusze na bieżąco weryfikują zgłoszenia, które są zamieszczane na KMZB.
Jednym z najczęściej zgłaszanych zagrożeń bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest przekraczanie dozwolonej prędkości. W związku tym wczoraj patrol brzozowskiej drogówki prowadził wzmożone kontrole w miejscowości Końskie, ukierunkowane przede wszystkim na kierowców przekraczających prędkość.
Około godz. 14.30 uwagę mundurowych zwrócił kierowca seata toledo, który na widok policyjnego radiowozu zaczął nagle cofać, by zawrócić. Policjanci od razu zareagowali na podejrzane zachowanie kierowcy i pojechali za nim by go zatrzymać do kontroli drogowej. Kierowcą seata okazał się 27-letni mieszaniec powiatu sanockiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko promil alkoholu w organizmie 27-latka.
Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i nie dopuścili go do dalszej jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.   
Źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl
Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.