Brzozów: Potrącenie 10-latki na przejściu dla pieszych

Brzozów: Potrącenie 10-latki na przejściu dla pieszych

Policjanci z Komendy Powiatowej w Brzozowie  wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w ostatni dzień sierpnia, w miejscowości Przysietnica. Kierujący oplem potrącił 10-letnią dziewczynkę, przechodzącą przez przejście dla pieszych. Dziewczynka doznała obrażeń i została przetransportowane do szpitala.

W dniu 31-08-2020  w okolicach godziny 17.30, brzozowscy funkcjonariusze policji zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym w miejscowości Przysietnica. W miejscowości tej doszło do potrącenia 10-latki  na przejściu dla pieszych przez kierowcę oplem. Mężczyzna jechał kierunku Brzozowa od strony Izdebek. Wskutek potrącenia dziewczynka została ranna. Do szpitala przetransportował ją śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca oplem był trzeźwy, zaś dziewczynka przechodziła przez jezdnię razem z koleżanką. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny a także ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni zarówno przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Policja po raz kolejny apeluje do kierowców o zachowanie (szczególnie teraz, w okresie rozpoczynającego się roku szkolnego) wzmożonej ostrożność i czujności zarówno w okolicach szkół i przedszkoli, jak i przejść dla pieszych.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.