Brzozów: Tragedia w Jabłonicy Polskiej. Zginęło 2 młodych ludzi.

Brzozów: Tragedia w Jabłonicy Polskiej. Zginęło 2 młodych ludzi.

Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w nocy (z 24 na 25 lipca) w Jabłonicy Polskiej. Samochód marki BMW, którym podróżowały cztery osoby, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta, natomiast dwie pasażerki zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło w okolicy godz. 23 w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na prostym odcinku drogi, 22-letni mężczyzna, który kierował autem, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Samochód najpierw wjechał do przydrożnego rowu, po czym z dużym impetem uderzył dachem w drzewo.

Samochodem podróżowały cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku 20 – 22 lat, mieszkańcy powiatu brzozowskiego. W wyniku tego zdarzenia na miejscu zginęli kierowca (22 lata) i pasażer (20 lat). Do szpitala zostały przetransportowane 2 pasażerki (20 lat).

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Trwają czynności pozwalające ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.