Dębica: Mistrzostwa w Tenisie Stołowym już 13 września

Dębica: Mistrzostwa w Tenisie Stołowym już 13 września

Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS KĘPA Dębica zapraszają do udziału w Narodowym Dniu Tenisa Stołowego, w ramach którego rozegrana zostanie 21. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego stanowiąca jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w niedzielę 13 września 2020 roku na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy. Do piątku można wysyłać zgłoszenia do udziału w turnieju pocztą elektroniczną na adres e-mail: zgloszenia@pozts.pl (w treści maila należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, klub lub miejscowość).

Godziny rozpoczęcia gier w poszczególnych kategoriach pojawią się na stronie Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

W związku z pandemią koronawirusa, wszyscy uczestnicy turnieju zobowiązani są do wypełnienia kwestionariusza sanitarnego i zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa podczas rozgrywania turniejów w czasie epidemii COVID-19.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.