Jarosław: 18-latek odpowie za narkotyki

Jarosław: 18-latek odpowie za narkotyki

Dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie z pogotowia ratunkowego, z prośbą o asystę przy udzielaniu pomocy awanturującemu się mężczyźnie. W mieszkaniu 18-latka mundurowi znaleźli 30 gramów suszu roślinnego, wagę, młynki oraz lufki. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, ratownik medyczny zwrócił się z prośbą do jarosławskich policjantów o udzielenie mu pomocy, przy agresywnemu pacjencie. Policjanci pojechali na miejsce i w jednym z mieszkań na terenie gminy Radymno, zastali 18-latka i ratowników udzielających mu pomocy. Mężczyzna był już spokojny i się nie awanturował.  

Policjanci podejrzewali, że młody mężczyzna może mieć w mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania znaleźli woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego, młynki do mielenia, wagę, woreczki foliowe oraz lufki. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz, to marihuana o wadze 30 gramów.

18-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz