Jasło: Nietrzeźwa opiekunka próbowała prowadzić samochód z 6-letnim dzieckiem.

Jasło: Nietrzeźwa opiekunka próbowała prowadzić samochód z 6-letnim dzieckiem.

37-letnia opiekunka zajmowała się 6-latkiem, mając w organizmie 3 promile alkoholu. W takim stanie chciała też prowadzić samochód.

Jak informuje policja, do tego zdarzenia doszło wczoraj (poniedziałek, 4.01) w jednym z domów na terenie gminy Jasło.

Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że prawdopodobnie nietrzeźwa opiekunka zajmowała się 6-letnim dzieckiem i w takim stanie usiłowała odjechać samochodem.  Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Podczas interwencji okazało się, że 37-latka była nietrzeźwa, a nawet… kompletnie pijana. Policyjny alkomat wskazał w jej organizmie 3 promile alkoholu! Ale to nie wszystko! Okazało się, że kobieta przed przyjazdem policji, w takim stanie usiłowała odjechać samochodem. Na szczęście, uniemożliwiła jej to osoba zgłaszająca, zabierając kluczyki do auta, być może dzięki temu zapobiegła tragedii, do jakiej mogła doprowadzić jazda po pijaku. 

– W związku z uzasadnionym podejrzeniem, że 37-latka mogła kierować pojazdem pod wpływem alkoholu, policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami. Podczas sprawdzania okazało się, że samochód nie posiada ubezpieczenia oraz aktualnych badań technicznych.- informuje KPP Jasło.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.