Łańcut: Napastnik, który ranił dwie osoby w Kosinie usłyszał zarzuty

Łańcut: Napastnik, który ranił dwie osoby w Kosinie usłyszał zarzuty
Funkcjonariusze z Łańcuta zatrzymali sprawcę, który włamał się do domu w Kosinie i ranił jego właścicieli. Małżeństwo aktualnie znajduje w szpitalu, a obrażenia okazały się bardzo poważne. Napastnik już usłyszał zarzut dwukrotnego usiłowania zabójstwa.
Policja w Łańcucie odebrała zgłoszenie o 3 rano. Z treści zgłoszenia wynikało, że 2 osoby w prywatnym domu zostały ugodzone nożem. Po ustaleniach policjantów okazało się, że właściciel domu słysząc niepokojące sygnały na balkonie próbował sprawdzić co jest ich przyczyną. Okazało się że znajduje się tam zamaskowany mężczyzna. Podczas szarpaniny właściciel domu został kilkukrotnie ugodzony nożem. Żona, która chciała pomóc w interwencji także została zraniona. Obydwoje poszkodowanych trafiło do szpitala a sprawca zdarzenia zbiegł.
Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia i rozpoczęła czynności. Po kilku godzinach sprawca przestępstwa został zatrzymany a okazał się nim 16-letni mieszkaniec Kosiny. Napastnik usłyszał już zarzut dwukrotnego usiłowania zabójstwa.
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.