Łańcut: Mężczyzna ugryzł pracownika ochrony

Łańcut: Mężczyzna ugryzł pracownika ochrony

Do 2 lat więzienia grozi 40-letniemu mieszkańcowi gminy Białobrzegi, który wczoraj zaatakował pracownika ochrony. Mężczyzna uderzył oraz ugryzł w twarz interweniującego wobec niego ochroniarza.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w jednej z łańcuckich restauracji, gdzie awanturował się nietrzeźwy klient. Mężczyzna wobec obsługi był agresywny i wulgarny. Pomimo próśb nie chciał opuścić lokalu. Na miejsce został wezwany patrol ochrony, który wyprowadził awanturnika na zewnątrz. Tam mężczyzna skierował swoją agresję w stronę ochroniarzy uderzając oraz gryząc w twarz jednego z nich.

Ochroniarze obezwładnili agresywnego mężczyznę i przekazali przybyłym na miejsce policjantom. Awanturnikiem okazał się 40-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi. Mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień. Teraz za swoje czynny odpowie przed sądem.

Art. 217a. kk – Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną w związku z podjętą przez niego interwencją na rzecz ochrony bezpieczeństwa ludzi lub ochrony bezpieczeństwa lub porządku publicznego podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.