Mielec: 27-latek odpowie za narkotyki

Mielec: 27-latek odpowie za narkotyki

27-letni mieszkaniec Mielca odpowie za posiadanie środków odurzających. Podczas kontroli drogowej, policjanci w jego saszetce znaleźli narkotyki. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy ponieważ wcześniej zostało mu zatrzymane, dysponował jedynie dokumentem kolekcjonerskim.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli opla astrę. Kierujący od początku interwencji zachowywał się bardzo nerwowo. Kiedy funkcjonariusze poprosili o dokumenty, mężczyzna przyznał, że wcześniej zostało mu ono zatrzymane, jednak dysponuje dokumentem „kolekcjonerskim”, które traktuje jak prawo jazdy. W trakcie interwencji, policjanci zwrócili uwagę na saszetkę, którą mężczyzna miał w samochodzie. Okazało się, że w środku znajduje się woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego i  białej substancji. Policyjny tester potwierdził, że zabezpieczone substancje, to marihuana i amfetamina.

Kierującym okazał się 27-latek. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mieszkańcowi Mielca została także pobrana krew do badań, aby sprawdzić, czy nie kierował pojazdem pod wpływem narkotyków.

Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. 27-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Zabezpieczone substancje trafiły do badań. Policjanci weryfikują także autentyczność dokumentów okazanych przez podejrzanego.

W sprawie wszczęto postępowanie, które nie wyklucza przedstawienia kolejnych zarzutów.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.