Mielec: Bajka o segregacji śmieci trafiła do wszystkich przedszkolaków

Mielec: Bajka o segregacji śmieci trafiła do wszystkich przedszkolaków

Pomysł napisania bajki zrodził się w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Mielcu, w ramach działań edukacyjnych związanych z gospodarką odpadami komunalnymi.

Po niezwykle kreatywnej, wesołej, ale i wymagającej ogromnego zaangażowania pracy dzieci z mieleckich przedszkoli, nadszedł czas na zwieńczenie ich działań! Bajeczki o segregacji śmieci autorstwa przedszkolaków trafiły do wszystkich miejskich przedszkoli w Mielcu.

Do współpracy przy realizacji projektu przyłączyło się Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu, natomiast w stworzenie książeczki zaangażowały się dzieci ze wszystkich mieleckich przedszkoli publicznych z Przedszkolem Nr 12 na czele, które odpowiedzialne było za redakcję wydawnictwa.

Drugi Zastępca Prezydenta Mielca Adriana Miłoś osobiście wręczyła bajeczki dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 12 Jolancie Janik oraz Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 20 Bożenie Kochanowskiej, które przekażą publikacje swoim podopiecznym.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.