Nisko: Tragiczny wypadek w Racławicach

Nisko: Tragiczny wypadek w Racławicach

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Racławicach w powiecie niżańskim, na drodze krajowej 19. Kierujący volkswagenem, chcąc uniknąć zderzenia z samochodem ciężarowym jadącym przed nim, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z mercedesem. 22-letni pasażer mercedesa zmarł na miejscu. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się już bez utrudnień.

Około godz. 9 w Racławicach, w powiecie niżańskim, na drodze krajowej nr 19, doszło do tragicznego wypadku. Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków i chcąc uniknąć zderzenia z jadącym przed nim samochodem ciężarowym, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z mercedesem. W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł 22-letni pasażer mercedesa. Do szpitala trafił kierowca i pasażerka jadący mercedesem. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. 

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 19 odbywa się bez utrudnień.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz