Potańcówki dla Seniorów również w listopadzie

Potańcówki dla Seniorów również w listopadzie
W związku z dużą popularnością Potańcówek Miejskich dla Seniorów, doczekały się one listopadowej kontynuacji w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Do udziału w kolejnych zabawach organizowanych przez Rzeszowski Dom Kultury zaprasza Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Wstęp na imprezy jest bezpłatny.
Po sukcesie pięciu plenerowych Potańcówek Miejskich dla Seniorów na rzeszowskich Bulwarach, popularne zabawy przeniesione zostały końcem października do auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Odświeżona formuła imprezy ponownie spotkała się z ciepłym przyjęciem uczestników, w wyniku czego dla mieszkańców przygotowany został listopadowy cykl imprez.
Następna Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę, 24 listopada bieżącego roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawę jest bezpłatny, a rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 16. Impreza będzie mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.
Źródło: http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/17933,listopadowy-cykl-potancowek-miejskich-dla-seniorow.html
 
Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email