Przemyśl: Samochód przygniótł mężczyznę. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Przemyśl: Samochód przygniótł mężczyznę. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę rano na terenie stacji demontażu pojazdów przy ul. Lwowskiej w Przemyślu. Pierwszy z pomocą rannemu ruszył kolega z pracy, a następnie strażacy. Pogotowie ratunkowe zabrało 42-latka do szpitala, jego stan jest ciężki.

W środę nad ranem służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku podczas pracy na terenie stacji demontażu pojazdów przy ul. Lwowskiej w Przemyślu.

– Ze zgłoszenia wynikało, że na pracownika spadł samochód. W chwili przyjazdu dwóch zastępów strażaków na miejsce, w warsztacie samochodowym, tuż obok przewróconego pojazdu leżał mężczyzna. W pierwszej kolejności z pomocą poszkodowanemu ruszył drugi pomocnik, a następnie strażacy. Mężczyzna przytomny został przekazany załodze pogotowia ratunkowego – powiedział mł. bryg. mgr inż. Grzegorz Latusek, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Przemyślu.

Ranny mężczyzna to 42-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego.

– Pracownicy przy pomocy podnośnika podnosili samochód. W pewnym momencie przód pojazdu spadł na 42-latka. Mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała – powiedziała st. asp. Małgorzata Czechowska z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.