Ropczyce: Marcin Daniec z przyjaciółmi powalczy o pieniądze dla "Kantorówki"

Ropczyce: Marcin Daniec z przyjaciółmi powalczy o pieniądze dla "Kantorówki"

Już w najbliższą niedzielę Marcin Daniec i jego szkolni koledzy wystąpią w programie “Przyjaciele na zawsze”

Są ludzie, są wspomnienia, są chwile dzięki którym, na nowo możemy przeżywać emocje sprzed lat, jakby to były one udziałem dnia wczorajszego. W najbliższym, niedzielnym odcinku “Przyjaciół na zawsze” takich emocji dostarczy nam Marcin Daniec – artysta kabaretowy, satyryk, który wraz z przyjaciółmi, ze szkolnych lat (a z którymi wciąż się przyjaźni) powalczy o pieniądze dla Muzeum Kantora w Wielopolu Skrzyńskim.

Na kanapie w studiu razem z Marcinem zasiądą Małgosia Gągorowska, Grażyna Skałuba i Marek Baran. Z Gosią znają się od przedszkola, chodzili razem do podstawówki i do liceum. Grażynka i Marek to przyjaciele Marcina z liceum. Jak ci sześćdziesięciodwulatkowie poradzą sobie z podróżą w czasy młodości i ile pamiętają ze szkolnych lat?

W odcinku nie zabraknie pełnych emocji (dla Marcina Dańca) zaskoczeń ze strony jego sąsiadów i przyjaciół, będzie powrót w rodzinne strony, a także dużo sportowych emocji. Nie zabraknie również wzruszeń, adrenaliny i dobrego humoru.

Zasady programu pozostają niezmienne: 12 pytań podstawowych, 3 zadania bonusowe, a do wykorzystania 3 pomoce, w tym video call z wybranym przez Marcina kujonem. W finale na przyjaciół czekać będzie 5 otwartych pytań na które będą musieli udzielić odpowiedzi.

Do wygrania mają 35 tysięcy złotych. Czy uda się wygrać tak dużo? Stres na pewno będzie, gdyż przyjaciołom kibicować będzie liczna grupa przyjaciół muzeum w Wielopolu Skrzyńskim.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.