Rozrywka: Pożegnalny „Głos” Perfectu - ostatni singiel legendy Rocka

Rozrywka: Pożegnalny „Głos” Perfectu - ostatni singiel legendy Rocka

Głos” to tytuł ostatniego singla w karierze legendarnej grupy rockowej, która kończy działalność. W środę 14 października zespół Perfect zaprezentował swój pożegnalny utwór i towarzyszący mu teledysk.

„To, co początek ma, mieć musi kiedyś także finał”. To znamienny fragment utworu „Głos”, najnowszej, zaprezentowanej piosenki zespołu Perfect. Jest to bowiem ostatni utwór tej założonej ponad 40 lat temu grupy. Pod koniec ubiegłego roku Grzegorz Markowski ogłosił, że odchodzi z zespołu. Wtedy nie wykluczał, że zastąpi go nowy wokalista. Pozostali muzycy uznali jednak, że nie będą kontynuować działalności zespołu bez Markowskiego i zdecydowali o rozwiązaniu grupy.

W lutym rozpoczęła się pożegnalna trasa zespołu pod hasłem „Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść”. Ostatni koncert tej trasy miał się odbyć 19 czerwca w Gdańsku, ale z powodu pandemii plany zespołu się zmieniły.

Piosenka „Głos” będzie wydana na płycie CD jako edycja kolekcjonerska numerowana. Do sprzedaży trafi tylko 500 egzemplarzy tego singla. Każdy będzie ozdobiony autografami członków zespołu.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.