Rzeszów: Koncerty online w ramach Festiwalu Tony

Rzeszów: Koncerty online w ramach Festiwalu Tony

Rze:Tony to nowy cykl koncertów online organizowany w ramach Festiwalu Tony, którego pierwsza edycja odbyła się latem. W ramach projektu odbędzie się 6 koncertów transmitowanych z Estrada Studio.

Festiwal Tony to muzyczne święto, które odbywa się w Rzeszowie i jest autorskim projektem Estrady Rzeszowskiej. Na festiwalu prezentowane są różne gatunki muzyczne, m.in.: indie i art pop, r&b, elektronika, industrial, synth pop, techno. Impreza łączy miłośników różnych gatunków muzyki i pozwala na jej kameralny odbiór w klimatycznych wnętrzach Biura Wystaw Artystycznych. Do tej pory na festiwalu Tony zagrali: Sanah, Rosalie, Agim, Zamilska, Perfect Son, Niemoc, Coals, Erith. Poza najwyższą jakością dźwięku, Tony wyróżniają się też dbałością o wizualną stronę wydarzenia i stanowią ucztę dla uszu i oczu.

Projekt startuje już 27 listopada o godz. 20.00. Jako pierwszy zespół wystąpi Pusta Przestrzeń. Koncert będzie można obejrzeć na fan page’u Festiwalu Tony i kanale Estrady Rzeszowskiej w serwisie You Tube. Założeniem cyklu Rze:Tony jest prezentacja najciekawszych zespołów, które muzycznie poruszają się poza głównym nurtem. Pierwsza edycja projektu skupia się na zespołach mających związek z Rzeszowem i województwem podkarpackim. Rze:Tony to sposób na uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych w bezpieczny sposób.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.