Rzeszów: Pijany mężczyzna zdemolował zaparkowane samochody

Rzeszów: Pijany mężczyzna zdemolował zaparkowane samochody

Do izby wytrzeźwień trafił 49-letni mieszkaniec Rzeszowa po tym, jak na parkingu przy ulicy Krakowskiej kopał w samochody. Mężczyznę zatrzymał policjant po służbie.

Do skandalicznego zachowania dopuścił się mieszkaniec Rzeszowa w nocy z soboty na niedzielę (2/3 stycznia). Męzczyzna kopał w zaparkowane przy ul. Krakowskiej samochody. Agresora zatrzymał mieszkający w pobliżu policjant, który na co dzień pełni służbę w komisariacie na Baranówce. Mimo, że był po służbie, widząc zachowanie mężczyzny, podjął interwencję. Obezwładnił go, zatrzymał i powiadomił dyżurnego. Po przyjedzie patrolu przekazał mężczyznę funkcjonariuszom.

49-letni mieszkaniec Rzeszowa był pijany i agresywny. Policjanci przewieźli go do izby wytrzeźwień. Badanie wykazało, że mężczyzna ponad 2,3 promila alkoholu w organiźmie.

Policjanci ustalili, że mężczyzna poważnie uszkodził jeden z zaparkowanych samochodów. Jego właściciel złożył wniosek o ściganie, straty wycenił na 1,5 tys. zł. Postępowanie w tej sprawie teraz prowadzą policjanci z miejscowego komisariatu.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.