Sanok: Jarmark adwentowy on-line od 7 do 23 grudnia

Sanok: Jarmark adwentowy on-line od 7 do 23 grudnia

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców oraz oczekiwaniom wystawców władze Miasta Sanok postanowiły zaproponować specjalny projekt – Jarmark Adwentowy w wersji on-line.

Od 7 do 23 grudnia br. zostanie utworzone na profilu na Facebooku Miasto Sanok wydarzenie Jarmark Adwentowy on-line, gdzie zostaniemy poinformowani o wytworzonych przez producentów świątecznych produktach. Oferta będzie też publikowana na stronie sanok.pl w specjalnej zakładce oraz na portalu „Tygodnika Sanockiego”.

To zachęta do świątecznych zakupów lokalnie. Za pośrednictwem stron i odnośników będzie można skontaktować się z wystawcami oraz zamówić towar i produkty, z dostarczeniem, odbiorem osobistym bądź za pomocą przesyłki. Będzie też możliwość zaoferowania świątecznych potraw, wypieków czy tradycyjnej żywności.

Choć nic nie zastąpi świątecznej atmosfery w gronie przyjaciół, rodziny i najbliższych, gwaru, wspólnie śpiewanych kolęd, to w tym dziwnym czasie, gdy nasza aktywność przenosi się do sieci, miasto dostosowując się do panującej sytuacji, przenosi klimat świąteczny jarmarku do Internetu. Poczta pantoflowa i polecenia maja ogromną siłę. Przekażmy dalej tę informację i udostępniajmy. Wymieniajmy się usługami i pomóżmy sobie w tym ciężkim czasie.

Kupując u sąsiadów, znajomych, czy rodziny, pomagamy sobie nawzajem. Zakupy zrobione u „znajomych”, w małych lokalach, sklepach detalicznych, za pośrednictwem strony internetowej są łatwiejsze, wygodniejsze i z pewnością są gwarantem najlepszej obsługi. Produkty własnoręcznie wykonane wprowadzają prawdziwie magiczny nastrój w naszych domach i ucieszą obdarowywanych. Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie produktów świątecznych, ozdób, upominków a także potraw.

Producenci, którzy zechcieliby wziąć udział w Jarmarku on-line, proszeni są o zgłoszenie na adres e-mail: media@um.sanok.pl.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.