Sanok: Powołanie zastępcy burmistrza ds. rozwoju

Sanok: Powołanie zastępcy burmistrza ds. rozwoju

Burmistrz miasta Sanoka Tomasz Matuszewski 18 listopada br. powołał na swojego zastępcę ds. rozwoju Artura Kondrata, który z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem KUL.

Zastępca przedstawił mi koncepcję rozwoju, którą wspólnie chcielibyśmy realizować w Sanoku. Na nowym stanowisku życzę panu Arturowi wielu sukcesów i pomyślności – skomentował burmistrz. Artur Kondrat pracował w strukturach samorządowych w Zamościu (2000-2005) oraz w Rzeszowie, gdzie był m.in. dyrektorem Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Urzędu Miasta Rzeszowa oraz osobą odpowiedzialną za organizację Punktów Obsługi Mieszkańców. W Urzędzie Miasta Rzeszowa podejmował wiele działań mających na celu optymalizację kosztów funkcjonowania i obsługi zarówno urzędu, jak i podległych jednostek. Od 25 lat jest związany z Sanokiem, stąd pochodzi jego żona, tutaj mieszka od dziesięciu lat.


Pierwszego dnia swojej pracy zastępca burmistrza spotkał się z naczelnikami wydziałów podległych, tj. Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestora, Biura Zamówień Publicznych, Wydziału Gospodarki Przestrzennej oraz Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Artur Kondrat zapoznał się m.in. ze stanem zaawansowania realizacji zadań inwestycyjnych i zamówień publicznych, omówił program inwestycyjny na 2020 r. Przedmiotem rozmów były też przeznaczanie nieruchomości pod inwestycje i analiza aktualnego układu komunikacyjnego. Nowy zastępca przeanalizował stopień zaawansowania wdrożenia nowych przepisów z zakresu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.