Serce w potrzebie – bazarek dla Faustynki

Serce w potrzebie – bazarek dla Faustynki

Faustynka, mała Księżniczka ma za sobą już trzy operację na otwartym sercu. Jest po zabiegu cewnikowania i posiada dodatkowy chromosom zwany Zespołem Downa. Na co dzień zmaga się z nadczynnością tarczycy, wiotkością mięśni, asymetrią, wadami postawy…
Aby powrót dziewczynki do formy się powiódł, potrzebna jest rehabilitacja, wizyty u specjalistów, leki, pomoc logopedyczna, produkty do pielęgnacji i inne rzeczy niezbędne do codziennego funkcjonowania.

Aby wesprzeć dzieci takie jak Faustynka, na Facebooku powstała otwarta grupa Serce w potrzebie – bazarek dla Faustynki.
Założycielką oraz osobą prowadzącą bazarek jest mama Faustynki – pani Ewa Stręk. Bazarek jest ciekawą formą zbiórki pieniędzy na leczenie oraz rehabilitację Faustynki oraz innych chorych i potrzebujących dzieci. Nie jest to jednak grupa sprzedażowa, tutaj głównym celem jest pomoc chorym dzieciom.
Pani Ewa rzeczy na licytację wystawia kilka razy w tygodniu. Cenę podbijamy minimum o 3 zł. Wpłatę należy uiścić w ciągu trzech dni od zakończeniu licytacji.

Zapraszamy do dołączenia do facebookowej grupy i uczestnictwa w licznych licytacjach lub podarowania fantów (po wcześniejszym kontakcie z Panią Ewą).

Zachęcamy również do pomocy Faustynce dzięki Zrzutka.pl

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz