Tarnobrzeg: Pijany kierowca wjechał w radiowóz.

Tarnobrzeg: Pijany kierowca wjechał w radiowóz.

2,54 promila alkoholu miała w organizmie kobieta, która kierując samochodem osobowym nie zatrzymała się do policyjnej kontroli, a następnie uderzyła w tył radiowozu. te zdarzenia rozegrały się we wtorek, 29 grudnia wieczorem w Nowej Dębie.

Około godziny 21 na ulicy Kościuszki patrol policji zauważył renault, którego kierowca jechał bardzo niepewnie. Mundurowi podejrzewając, że osoba prowadząca samochód jest nierzeźwa, postanowili zatrzymać ją do kontroli.

– Używając znaków świetlnych i dźwiękowych radiowozu, policjanci dali znak kierowcy renault do zatrzymania. Mimo widocznych znaków kierowca kontynuował jazdę w kierunku centrum Nowej Dęby – informuje podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.

Policjanci wyprzedzili renault i chcąc zatrzymać kierowcę, zajechali drogę, blokując przejazd. Kierowca renault uderzył w tył radiowozu i dopiero wówczas można było przeprowadzić kontrolę. Szybko wyjaśniło się, skąd takie a nie inne zachowanie kierowcy. Okazało się, że za kierownicą renault siedziała 43-letnia mieszkanka Nowej Dęby. Kobieta była kompletnie pijana. Badanie przeprowadzone alkomatem wykazało 2,54 promila alkoholu w jej organizmie.

Nowodębianka została zatrzymana. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty kierowania samochodem pod wpływem alkoholu i niezatrzymania się do kontroli.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.