W wyniku wybuchu gazu stracili wszystko. Rodzina z Oleszyc potrzebuje pomocy.

W wyniku wybuchu gazu stracili wszystko. Rodzina z Oleszyc potrzebuje pomocy.

Nigdy nie spodziewali się, że dotknie ich taka tragedia. W domu rodziny z Oleszyc wybuchł gaz. W ciągu kilkunastu minut stracili cały dorobek swojego życia, nie zostało im nic, prócz tego co mieli przy sobie, wybiegając z domu.

Do pożaru, który na zawsze odmienił życie czteroosobowej rodziny doszło w niedzielę, 3 lutego. Obok ich domu rozszczelniła się rura z gazem. Niestety, gaz dostał się do domu i tam doszło do eksplozji. Budynek momentalnie stanął cały w płomieniach. Na szczęście, domownicy gaz wyczuli chwilę wcześniej i zdążyli uciec z budynku. Jeden moment uratował ich życie. Ogień pochłonął cały dobytek rodziny. Spłonęło wyposażenie, meble, sprzęt RTV/AGD, dokumenty, oszczędności, ubrania. Co  najgorsze budynek nadaje się tylko do rozbiórki.

Dom to było ich życie, w to miejsce włożyli całe swoje serce i oszczędności, a w jednej chwili cały ich dorobek życia poszedł z dymem. Na szczęście znaleźli schronienie u rodziny.

Każda wpłacona złotówka daje szansę na powrót do normalnego życia. Zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla rodziny z Oleszyc. Nasza pomoc, sprawi że tragedia jaka dotknęła państwa Horeczy, zostanie pokonana przez ludzkie dobro.

Cała sprawa jest w toku, tymczasem rodzina musi zacząć od zera . Prezenty to cenne wsparcie ale realna najlepsza pomoc jak zawsze w takiej sytuacji jest każda złotówka, która pomoże zorganizować i zgromadzić to co niezbędne do funkcjonowania. 

Żyją i mają nas to jest najważniejsze. Pomóżmy!

 

Prosimy o pomoc!

Zbiórka pieniędzy realizowana jest poprzez stronę: https://zrzutka.pl/buwan5?arid=buwan5-QRvp8qDcwDb0UOHI

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.