Komisja ds. zdrowia Aglomeracji Rzeszowskiej powołana. Ma zająć się dostępem do lekarzy, profilaktyką i potrzebami mieszkańców
Komisja ds. zdrowia Aglomeracji Rzeszowskiej została powołana jako narzędzie współpracy samorządów w sprawach dotyczących zdrowia mieszkańców. Nowe gremium ma zajmować się m.in. dostępnością lekarzy...






