Jarosław: Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza "Śladem Bogdana Zająca"

Jarosław: Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza "Śladem Bogdana Zająca"

Znamy już wyniki Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza “Śladem Bogdana Zająca”. Zawody odbyły się 29 maja w Roźwienicy.

Oto końcowa klasyfikacja:

1 miejsce – SP Laszki
2 miejsce – SP Wierzbna
3 miejsce – SP Radymno
4 miejsce – SP Miękisz Stary
5 miejsce – SP Wietlin
6 miejsce – SP Pruchnik
7 miejsce – SP Pawłosiow
8 miejsce – SP Łowce
9 miejsce – SP Łazy
10 miejsce – SP Korczowa

  • Królem Strzelców został Bartosz Ogryzek
  • Najlepszym Zawodnikiem Turnieju – Jakub Miśko
  • Najlepszą Zawodniczką Turnieju została – Michalina Gilarska
  • Najlepszym Bramkarzem Turnieju wybrano Oskara Blejwasa

Serdeczne gratulacje!

Turniej odbywał się pod honorowym patronatem Posła do Europarlamentu Bogdana Rzońcy, Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana oraz Burmistrza Pruchnika Stanisława Klopota.

Organizatorami Turnieju były: Szkoła Mistrzostwa Sportowego i Powiat Jarosławski. W zawodach wystartowało 10 drużyn z ziemi jarosławskiej. Te, które zajęły miejsca od 1. do 4., zakwalifikowały się do Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby, który odbędzie się w 6 czerwca 2024 roku na stadionie miejskim w Jarosławiu.

Zawody miały niezwykle uroczystą oprawę. Ich rozpoczęcie i galę finałową zaszczycili m.in. Poseł na sejm RP Tadeusz Chrzan, Wicestarosta Jarosławski Krzysztof Cebulak, Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Monika Maj – Lichończak, Wójt Gminy Roźwienica Tomasz Kud, Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Michał Cebula. Nie zabrakło także patrona Pucharu, którego śladami zdążają młodzi piłkarze, czyli Bogdana Zająca.

Zdj. Powiat Jarosławski

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email