Jasło: Bezpłatne warsztaty taneczne

Jasło: Bezpłatne warsztaty taneczne

Zapraszamy mieszkańców Jasła do udziału w bezpłatnych warsztatach tanecznych Zatańcz z Nami, które odbędą się już od 27 lipca br. i potrwają do czasu finałowego pokazu plenerowego, zaplanowanego na ostatni weekend sierpnia.

Osoby chętne zapraszamy do zarejestrowania się poprzez stronę internetową kliknij tutaj, gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia realizowane będą w Studio Tańca AT Dance, ul. Krasińskiego 79A i dedykowane są do mieszkańców Jasła, w różnym wieku (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy).

W ramach warsztatów odbędzie się 35 godzin tanecznych zajęć, prowadzonych przez doświadczonych choreografów i trenerów mistrzów świata. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek według ustalonego harmonogramu.

Uczestnicy poznają różne style taneczne, takie jak: hip-hop, solo latino, show dance, które dopasowane będą do poszczególnych grup wiekowych.

Podczas zajęć stworzona zostanie choreografia, gdzie wszyscy uczestnicy warsztatów zaprezentują ją podczas pokazu plenerowego w ostatni weekend sierpnia.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 793 499 282.

Zapraszamy do udziału w warsztatach, gwarantowana świetna zabawa i ogrom pozytywnych endorfin!

Warsztaty taneczne realizowane są przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, w ramach przedsięwzięcia „Miasto to JA” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email