Jasło: ORLEN Wyścig Narodów – w sobotę meta w Jaśle

Jasło: ORLEN Wyścig Narodów – w sobotę meta w Jaśle

Przypominamy, że w najbliższą sobotę, 18 maja, Jasło stanie się metą czwartego etapu wyścigu kolarskiego ORLEN Wyścig Narodów. Tegoroczne zmagania, jednej z najważniejszych imprez dla kolarzy U23, rozpoczynają się dzisiaj (15 maja) w Czechach.

W ORLEN Wyścigu Narodów bierze udział 25 drużyn, w tym 22 reprezentacje narodowe. Na czwartym etapie kolarze będą mieli do pokonania trasę Niedzica – Jasło, która wynosi 175 km.

Trasa przejazdu przez Jasło

Do Jasła kolarze wjadą ul. Wiejską, następnie przejadą ul. 3 Maja, Metzgera, Kasprowicza, Jana Pawła II, by zafiniszować tuż przy jasielskim rynku. Kolarze na metę mają przyjechać ok. godz. 16.20, po czym zaraz na płycie rynku zaplanowana jest dekoracja zawodników. Zachęcamy do kibicowania wzdłuż całej jasielskiej trasy wyścigu!

Utrudnienia drogowe

18 maja na czas przygotowania trasy wyścigu, przejazdu kolarzy, a także zjazdu pojazdów technicznych i obsługi, czasowo wyłączone z ruchu zostaną jasielskie ulice.

Bardzo prosimy o nieparkowanie samochodów w godz. od 7 do 19 na parkingach przy:

  • ul. Jana Pawła II (od skrzyżowania z ul. Floriańską do skrzyżowania z ul. Śniadeckich),
  • ul. Rynek (przed Urzędem Miasta w Jaśle)
  • ul. Basztowa (od skrzyżowania z ul. P. Skargi do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II)

Zamknięcie ulic

Na czas przygotowania trasy wyścigu (od 7:00 do 19:30) czasowo wyłączone zostaną: ul. Basztowa (od skrzyżowania z ul. P. Skargi do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II), ul. Floriańska (od skrzyżowania z ul. Igielną do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II), ul. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Śniadeckich do skrzyżowania z ul. Floriańską, ul. Rynek (strona wschodnia) od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Farną – wzdłuż Urzędu Miasta w Jaśle.

Na czas przejazdu kolarzy (od 14:00 do 17:00), czasowo zostaną wyłączone ul. Jana Pawła II (od skrzyżowania z ul. Kasprowicza do skrzyżowania z ul. Śniadeckich), ul. Kasprowicza (od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II).

Na czas zjazdu pojazdów technicznych i obsługi wyścigu (od godz. 15:00 do 17:30 czasowo wyłączone zostaną ul. Farna (od skrzyżowania z ul. Basztową/ P. Skargi do skrzyżowania z ul. Rynek), ul. Gołębia od skrzyżowania z ul. Wałową do skrzyżowania z ul. Rynek, ul. P. Skargi od skrzyżowania z ul. Śniadeckich do skrzyżowania z ul. Basztową, ul. Rynek (strona północna) od skrzyżowania z ul. Farną do skrzyżowania z ul. K. Wielkiego, ul. Śniadeckich od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. P. Skargi.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email