Karol Nawrocki z wizytą na Podkarpaciu

W sobotę 29 marca Karol Nawrocki, obywatelski kandydat na Prezydenta RP popierany przez Prawo i Sprawiedliwość, odwiedził Podkarpacie. Swoją podróż po regionie rozpoczął od Dębicy, gdzie na tamtejszym Rynku czekały na niego tłumy mieszkańców. Spotkanie stało się świetną okazją, by porozmawiać o tym, co czeka Polskę w najbliższych latach. Nawrocki przedstawił swoje pomysły na rozwój kraju i cierpliwie odpowiadał na pytania zebranych.

Później tego samego dnia ruszył do Ropczyc. Tam z bliska przyjrzał się budowie nowego zjazdu z autostrady A4 i wiaduktu kolejowego. To ważne projekty, które mają ułatwić życie mieszkańcom, poprawiając bezpieczeństwo na drogach i komfort podróżowania. Kandydat nie krył, że takie inwestycje są dla niego priorytetem – bo realnie pomagają ludziom na co dzień.

Kolejnym przystankiem był Strzyżów. Nawrocki spotkał się tam z mieszkańcami i zwalnianymi pracownikami firmy ASPROD. Rozmowy zeszły na trudny temat – brak pracy i niepewność, z którymi boryka się wiele rodzin. Kandydat obiecał konkretne działania: wsparcie dla tych, którzy tracą zatrudnienie, i nowe możliwości na lokalnym rynku pracy.

Dzisiaj o godzinie 9:00 Karol Nawrocki zawitał do Przemyśla. To kolejne miejsce na Podkarpackim szlaku gdzie będzie mógł opowiedzieć o swoich planach oraz usłyszeć o problemach mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacje

Zdobądź najświeższe informacje!

Wyślemy najświeższe informacje prosto na Twojego maila