Kolbuszowa: Akcje charytatywne – jak możemy pomóc?

Kolbuszowa: Akcje charytatywne – jak możemy pomóc?

Na terenie Gminy Kolbuszowa organizowanych jest wiele akcji charytatywnych, szczególnie w okresie przedświątecznym. Jak możemy pomóc?

  • Paczka dla Seniora- do 10 grudnia zbierane są produkty spożywcze z długim terminem ważności oraz środki czystości, które zostaną przekazane potrzebującym seniorom z terenu gminy Kolbuszowa. Produkty można przynosić do budynku Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej przy ul. Janka Bytnara 3 w Kolbuszowej w godzinach od 10.00 do 17.00.
  • Uśmiech od Mikołaja z Nieba- do 6 grudnia możemy przyłączyć się do akcji zbiórki pieniędzy prowadzonej na stronie Zrzutki. Zebrane środki pozwolą na ufundowanie świątecznych paczek dla dzieci i młodzieży z Kolbuszowej i okolic, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
  • Szlachetna Paczka otworzyła bazę z listą rodzin oczekujących na pomoc. Wśród nich znajdują się rodziny potrzebujące wsparcia z terenu powiatu kolbuszowskiego. Szlachetna Paczka – wybór rodziny.
  • EmilkoweSerce- na stronie SiePomaga – EmilkoweSerce prowadzona jest zbiórka pieniędzy na kosztowną operację czteromiesięcznej Emilki Wilk, której mama pochodzi z Kupna. Dziewczynka urodziła się z ciężką wadą serca, a Klinika w Stanford wyceniła operację na 6 milionów złotych. Czasu jest niewiele.
  • JulkaGola- cały czas zbieramy nakrętki w serduszku na Rynku, które trafiają do Julki Goli z Domatkowa. Na stronie SiePomaga – JulkaGola zbierane są pieniądze na zakup ortez dla dziewczynki.

Ponadto w sklepach zoologicznych na terenie Kolbuszowej (Eden przy ul. Janka Bytnara i ul. Ks. Ruczki oraz Felek przy ul. Plac Wolności) prowadzona jest zbiórka karmy dla psów, która trafi do Przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.