Krosno: Weź udział w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski!

Krosno: Weź udział w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski!

1 czerwca rozpocznie się kolejna edycja konkursu o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2021. Rywalizacja potrwa przez cały czerwiec, a nagrodą główną dla miasta, które zdobędzie największą liczbę punktów jest Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Statuetka obecnie znajduje się w Nowej Soli – zwycięzcy ubiegłorocznej edycji, dla której uczestnicy zabawy w ubiegłym roku wykręcili aż 361 740 kilometrów! Udział w zabawie potwierdziło 50 miast z całej Polski.

Dodatkowo prowadzona jest klasyfikacja miast w pięciu grupach wyodrębnionych na podstawie liczby ludności i Krosno będzie rywalizować w grupie do 50 000 mieszkańców. Miasta, które zwyciężą w poszczególnych kategoriach otrzymają wyróżnienie w postaci Mini Pucharu.
Nagrody w postaci rowerowych stacji naprawczych ufundowanych przez sponsora Rywalizacji – firmę IBOMBO przekazane zostaną miastom, które zajmą miejsca na podium.

Nie ma na co czekać. Jeśli jeszcze nie dołączyliście do zabawy, to czas najwyższy pobrać aplikację Aktywne Miasta, wybrać miasto i dołączyć do rywalizacji, aby kręcić kilometry i wspólnie świetnie się bawić!

Zachęcamy do korzystania z roweru jako środka transportu. Spędzajmy czas na świeżym powietrzu, aby wykręcić jak najwięcej kilometrów dla Miasta w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski!

Dla uczestników zabawy, którzy w trakcie rywalizacji wykręcą najwięcej kilometrów dla miasta przewidziane są nagrody rzeczowe.

Link do pobrania aplikacji Aktywne Miasta:
Android
iOS

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.