Leżajsk: Inwestycja w odnawialne źródła energii dla mieszkańców gminy Nowa Sarzyna.

Leżajsk: Inwestycja w odnawialne źródła energii dla mieszkańców gminy Nowa Sarzyna.

Zapraszam Państwa do współpracy przy badaniu potencjału inwestycyjnego naszej gminy.
W związku z faktem, iż nasz samorząd przystąpił do porozumienia związanego z tworzeniem KLASTRA ENERGII, który docelowo ma pozwolić mieszkańcom na obniżenie cen kupowanej energii elektrycznej, dać możliwość posiadania własnej instalacji OZE oraz stworzyć system bezpieczeństwa i bilansowania energetycznego, prosimy o uzupełnienie ankiety.
Przy tworzeniu klastra energii niezbędne jest przygotowanie Strategii Rozwoju. W tym celu analizujemy obszar naszej gminy w zakresie potencjału realizacji inwestycji z obszaru OZE (woda, wiatr, słońce, biogaz)
W zakresie realizacji inwestycji OZE (wiatr, słońca, biogaz) dopuszczalne są obszary gruntów o powierzchni minimalnej 0,5 ha oraz klasach gruntów IV, V i VI lub tereny inwestycyjne.
W zakresie realizacji inwestycji OZE (woda) działki położone bezpośrednio z dostępem do cieków wodnych. Jeżeli na działce w przeszłości istniał młyn, zapora lub inna forma wykorzystania przepływu wody do produkcji energii, żywności lub działalności– prosimy o wskazanie numeru działki.

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna – Andrzej Rychel

Osoby zainteresowane, prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i wrzucenie jej do skrzynki podawczej Urzędu Miasta i Gminy, w terminie do 31 sierpnia 2021 roku lub przesłanie e-mailem na adres: umig@nowasarzyna.eu.


źródło: http://www.nowasarzyna.eu

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.