Mielec: Czesław Mozil zagra w Mielcu! VegeBlues. Tylko 40 biletów!

Mielec: Czesław Mozil zagra w Mielcu! VegeBlues. Tylko 40 biletów!

Czesław Mozil
Mielec – VegeBlues (ul. Drzewieckiego 9)
poniedziałek, 10 czerwca 2024, godz. 19:00

Bilety:
100 zł – do końca maja
110 zł – później
120 zł – w dniu koncertu

Można je kupić wyłącznie tutaj: kliknij tutaj
Wydarzenie na Facebookukliknij tutaj

Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku. Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych „#Ideaologiamozila, druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.
Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.

Czesław Mozil – wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w klasie akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku wg m.in. potalu onet pl i magazynu „Polityka”.

Miesiąc temu odebrał kolejnego Fryderyka…

Do zobaczenia w Mielcu!

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email