Mielec: Targi edukacyjne dla uczniów klas VIII szkół podstawowych

Mielec: Targi edukacyjne dla uczniów klas VIII szkół podstawowych

Pomysłodawcą i organizatorem Targów Edukacyjnych od 16 lat jest Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu przy wsparciu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana „Ekonomik Mielec” w Mielcu.

Podobnie jak w roku ubiegłym tegoroczna edycja Targów Edukacyjnych odbędzie się w przestrzeni internetowej. W jednym miejscu młodzież będzie mogła zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną oraz zasadami rekrutacji w roku szkolnym 2021/22. 

Inicjatywa skierowana jest do uczniów klas ósmych szkół podstawowych.

Targi Edukacyjne trwają od 30 kwietnia 2021r. w przestrzeni wirtualnej. Na stronie internetowej http://targi.mielec.pl/index.php/wystawcy, można obejrzeć filmy promujące szkoły ponadpodstawowe z powiatu mieleckiego.

Młodzież odwiedzająca stronę targów mogą skorzystać z wykładów online z zakresu doradztwa zawodowego. Dostępne na stronie testy kompetencyjne pozwolą na zbadanie swoich predyspozycji zawodowych.

Na stronie swoją ofertę zaprezentują także instytucje wspierające szkoły w zakresie poradnictwa zawodowego i pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.