Nisko: Dwóch chłopców włamało się do paczkomatu

Nisko: Dwóch chłopców włamało się do paczkomatu

Sprawa dwóch nastolatków trafiła do sądu rodzinnego, kiedy okazało się, że odpowiadają oni za usiłowania włamania do skrytek w paczkomacie w Jeżowem. Zapis monitoringu zarejestrował 13 i 16-latka. Łącznie chłopcy uszkodzili 8 skrytek.

Ślady włamania zaważył kurier, który przyjechał zostawić paczki. Zgłosił sprawę centrali i powiadomiono policję. Mundurowi zabezpieczyli nagranie z kamer. Obsługa monitoringu przeanalizowała zapis z kamer. W trakcie próby otwarcia skrytek, kamera była odwrócona. Jednak na monitoringu, przed zmianą pozycji ustawienia kamery widać było dwóch chłopców. Jakość zapisu monitoringu pozwolił uzyskać funkcjonariuszom wyraźne zdjęcia nastolatków, które zostały przeanalizowane w trakcie prowadzonych czynności.

Pomimo, iż od momentu usiłowania włamania do zgłoszenia tego faktu na policję minęło dość dużo czasu, nastolatkowie nie uniknęli kary. Policjanci zidentyfikowali ich. Za próbę włamania do skrytek odpowiadał 13 i 16- latek z Jeżowego. W sumie w paczkomacie zostało uszkodzonych 8 skrytek.

Sprawa nastolatków trafiła do sądu rodzinnego.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.