Nisko: Kiermasz wielkanocny już 29 marca w centrum Niska

Nisko: Kiermasz wielkanocny już 29 marca w centrum Niska

W środę, 29 marca od godz. 11.00, na Placu Wolności w Nisku pojawią się stoiska z wiankami, stroikami, palmami wielkanocnymi oraz ciastami i ciasteczkami świątecznymi. 

Na wydarzenie zapraszają burmistrz gminy i miasta Nisko Waldemar Ślusarczyk, Świetlice Środowiskowo-Profilaktyczne w Niska, Zarzecza i Nowosielca, Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Nisko, Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku, Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Nisku oraz Niżańskie Centrum Kultury „Sokół”.

Organizatorzy będą częstować mieszkańców pysznym wielkanocnym żurem.

Na kiermaszu będzie można nabyć ozdoby wielkanocne wykonane przez lokalnych artystów i rękodzielników.

W tegorocznym kiermaszu wezmą udział również:

 Koło Gospodyń Wiejskich Zarzeczanki z Zarzecza, Koło Gospodyń Wiejskich Mostowianki w Mostkach, Koło Gospodyń Wiejskich w Racławicach, Świetlica Środowiskowo-Profilaktyczna w Nisku, Świetlica Środowiskowo-Profilaktyczna „Promyk”, Świetlica Środowiskowo-Profilaktyczna w Nowosielcu, Świetlica Środowiskowo-Profilaktyczna w Zarzeczu, Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów, Niżańskie Centrum Kultury SOKÓŁ Oddział Zarzecze, Niżańskie Centrum Kultury SOKÓŁ Oddział Nowosielec, Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku, Wydawnictwo SZTAFETA, Poduszki Tuli i Lula, Ozdoby Pillow & Stitch, Miody Tradycyjne Stanisław Grzybowski.

Kiermasz wielkanocny w Nisku odbędzie się 29 marca w godzinach 11-15 na Dużych Plantach. Będzie można nabyć rękodzieło, kartki i palmy świąteczne, a także spróbować wielkanocnego żuru.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email