Nisko: W Rudniku nad Sanem powstanie kompleks sportowy

Nisko: W Rudniku nad Sanem powstanie kompleks sportowy

W Starostwie Powiatowym w Nisku starosta Robert Bednarz i wicestarosta Adam Mach podpisali umowę budowę kompleksu sportowego: boisko wielofunkcyjne, bieżnię prostą dwutorową, mini tor gokartowy, skatepark, ściankę wspinaczkową, park kalisteniczny przy Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem.

W skład planowanego kompleksu wchodzić będą m.in.: altany, park kalisteniczny, bieżnia tartanowa, mały tor gokartowy, tor przeszkód, skatepark, nowe boisko szkolne i elementy małej architektury.

W ramach inwestycji zlikwidowane zostanie stare boisko, a w jego miejsce powstanie nowe, ogrodzone z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Od północnej strony boiska znajdzie się mała trybuna a od wschodu zaprojektowano tor przeszkód przeznaczony dla młodzieży.

Na istniejącym utwardzeniu znajdującym się na północ od toru przeszkód powstaną miejsca postojowe. Od strony wschodniej warsztatów zaprojektowano z kolei tor gokartowy o nawierzchni bitumicznej z barierami ochronnymi z opon. Wjazd na tor odbywać się będzie z budynku warsztatów, w którym mieścić się ma garaż dla gokartów.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email