Ropczyce: Stracili prawo jazdy za szybką jazdę.

Ropczyce: Stracili prawo jazdy za szybką jazdę.

Ropczyccy policjanci zatrzymali do kontroli czterech kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Wszyscy stracili prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

Funkcjonariusze ruchu drogowego, w codziennej służbie, zwracają uwagę na wykroczenia, przestępstwa popełniane przez kierujących pojazdami. Jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych jest przekraczanie dopuszczalnej prędkości.

Przez dwa dni, na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego, policjanci zatrzymali cztery prawa jazdy kierującym przekraczającym dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. 

Rekordzistą okazał się motocyklista, który został zatrzymany do kontroli drogowej w sobotę w miejscowości Szkodna. Mężczyzna pędził z prędkością 133 km/ h, o 83 km/h za szybko.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki Jaguar, który w miejscowości Nawsie jechał z prędkością 104 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Dwóch innych kierowców, w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość, policjanci zatrzymali dzień wcześniej.
W miejscowości Wola Ociecka kierujący bmw poruszał się z prędkością 117 km/h przekraczając dopuszczalną prędkość o 67 km/h.

Ponadto kierujący volkswagenem w Wielopolu Skrzyńskim jechał z prędkością 104 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Wszyscy kierujący stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.