Rzeszów: Ruszają zapisy na zimowe półkolonie w Domu Kultury

Rzeszów: Ruszają zapisy na zimowe półkolonie w Domu Kultury

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci do udziału w zimowych półkoloniach, które odbędą się w terminie od 14 lutego do 25 lutego 2022 roku w jedenastu filiach na terenie całego miasta. Przygotowane atrakcje i ruch na świeżym powietrzu pozwolą odreagować uczestnikom długie miesiące wytężonej nauki szkolnej oraz wzmocnić ich odporność. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a zapisy wystartują w dniu 10 stycznia 2022 roku.

Zimowe półkolonie w Rzeszowskim Domu Kultury skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat urodzonych w latach 2010-2015. Wypoczynek będzie realizowany od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:30 w jedenastu filiach na terenie Rzeszowa: Biała, Dąbrowskiego, Krynicka, Mieszka I, Miłocin, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Zalesie i Załęże.

W bogatym programie zimowych półkolonii znajdą się między innymi warsztaty robotyki, zdrowego żywienia, kulinarne, fotograficzne, filmowe, aktorskie, ceramiczne czy sportowe, jak również wyjścia do centrum zabaw, muzeum czy fabryki czekolady. Przygotowany program wypoczynku różni się w zależności od wybranej filii Rzeszowskiego Domu Kultury.

Półkolonie zostały zgłoszone do Kuratorium Oświaty, a liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Zapisy rozpoczną się w dniu 10 stycznia 2022 roku i prowadzone będą do 31 stycznia lub wyczerpania limitu miejsc, wyłącznie drogą online na adresy mailowe poszczególnych filii. Maksymalna liczba uczestników każdego turnusu w danej filii to 15 dzieci.

Koszt udziału w zimowych półkoloniach to 370 zł za tydzień, natomiast dla posiadaczy rzeszowskiej karty „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina Zastępcza” to 245 zł za jeden turnus.

W cenę wliczone jest wyżywienie. Regulamin, dokumentacja rekrutacyjna oraz szczegółowe programy dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl 

Lista filii i dane kontaktowe:

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.