Stalowa Wola: Grzegorz Czajka zrezygnował z kierowania szpitalem

Stalowa Wola: Grzegorz Czajka zrezygnował z kierowania szpitalem

Grzegorz Czajka nie będzie kierował Powiatowym Szpitalem Specjalistycznym w Stalowej Woli. Umowę rozwiązano za porozumieniem stron 27 maja.

Grzegorz Czajka pełnił obowiązki dyrektora Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli od sierpnia 2020 roku. Był jedynym kandydatem aplikującym na stanowisko dyrektora w ogłoszonych postępowaniach konkursowych.

W związku z tym, że nie miał kontrkandydatów, konkursy zostały unieważnione, a zgodnie z przepisami, decyzję o zatrudnieniu go – w oparciu o opinię komisji konkursowej, podjął w dniu 28 stycznia 2021 roku Zarząd Powiatu Stalowowolskiego.

Stanowisko dyrektora Grzegorz Czajka objął w dniu 1 lutego 2021 roku. Grzegorz Czajka przez dekadę pracował w Rzeszowie, w Banku Gospodarstwa Krajowego, gdzie był dyrektorem rozwoju regionu na Podkarpacie.

27 maja odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Stalowowolskiego, na którym podjęto uchwałę o rozwiązaniu umowy z dyrektorem szpitala za porozumieniem stron.

W tym samym dniu, Zarząd Powiatu na czele ze starostą, podjął uchwałę wyznaczającą do pełnienia obowiązków dyrektora Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, na okres 3 miesięcy, Andrzeja Komsę – dotychczasowego wicedyrektora do spraw lecznictwa.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.