Stalowa Wola: Pneumatyczny dach na boisku piłkarskim

Stalowa Wola: Pneumatyczny dach na boisku piłkarskim

Na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli trwa montaż pneumatycznego zadaszenia bocznego boiska.

Pierwszy montaż zabezpiecza wyłoniona w drodze przetargu firma zewnętrzna, która zainstaluje system odgromowy oraz dźwiękowy system ostrzegawczy podnoszący bezpieczeństwo w obiekcie, tak zwany DSO- dźwiękowy system ostrzegawczy, umożliwiający rozgłaszanie sygnałów ostrzegawczych i komunikatów głosowych na potrzeby bezpieczeństwa osób przebywających w obiekcie.

Powłoka pneumatyczna została kupiona wraz z innym sprzętem podczas doposażania Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Teraz przyszedł czas na pierwsze uruchomienie.

,,Balon będzie rozkładany w miesiącach zimowych: końcem października do marca. Wszystko zależy od pogody „Balon” zakrył małe, boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią. Do rozłożenia hali pneumatycznej o małej powierzchni potrzeba 20-30 osób”  – Mateusz Nowak, dyrektor Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej będzie idealnym miejscem dla młodzików, zawodowych sportowców, mieszkańców Stalowej Woli, którzy będą mogli brać udział w licznych wydarzeniach.

Podgrzewana płyta główna wraz z oświetleniem boiska i całym niezbędnym zapleczem sanitarnym i restauracyjnym na pewno będzie komfortowym miejscem do ćwiczeń i rozgrywek dla zawodników.

Wygodne trybuny z zachwycającym zadaszeniem pozwolą natomiast mieszkańcom Stalowej Woli i przyjezdnym kibicom na emocjonujące spędzenie wolnego czasu w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.