Stalowa Wola: Policyjny pościg za pijanym kierowcą

Stalowa Wola: Policyjny pościg za pijanym kierowcą

35-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Po przejechaniu kilkuset metrów wjechał swoim audi do rowu. Mężczyźnie nic się nie stało. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu, był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W poniedziałek przed południem w Bojanowie policjanci ruchu drogowego zatrzymywali do kontroli audi. Powodem było przekroczenie prędkości. Funkcjonariusze wydali sygnał do zatrzymania, jednak kierujący audi zlekceważył go i odjechał z miejsca.

Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po przejechaniu kilkuset metrów, osobowe audi wjechało do przydrożnego rowu.

,,W aucie, za kierownicą siedział mężczyzna, który nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia. Dodatkowo podczas interwencji zachowywał się podejrzanie, sięgał ręką za fotel. W związku z tym, że kierujący w dalszym ciągu nie wykonywał poleceń policjantów i stał się agresywny, funkcjonariusze użyli wobec niego środków przymusu bezpośredniego, został również oddany strzał ostrzegawczy. Nikomu nic się nie stało” – stalowowolska policja.

Za kierownicą audi siedział 35-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.