Stalowa Wola: Święto kolorów w trakcie Jarmarku Królewskiego w Pysznicy

Stalowa Wola: Święto kolorów w trakcie Jarmarku Królewskiego w Pysznicy

W Pysznicy odbył się Jarmark Królewski to wydarzenie skierowane do całych rodzin. Organizatorzy przygotowali atrakcję dla najmłodszych – Festival Kolorów Holi. Dzieci w rytm muzyki rozrzuciły kolorowy proszek.

Kluczowymi punktami wydarzenia są cogodzinne wyrzuty przez tysiące ludzi Kolorów Holi, tworzących wielką barwną chmurę. To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić zdjęcia.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, aby urozmaicać wydarzenia i spełniać oczekiwania młodych pasjonatów rozrywki na świeżym powietrzu.

Eksplozja Kolorów to zabawa polegająca na obsypywaniu się i wyrzucaniu w górę kolorowego pudru, tworząc wielką chmurę barw. Tysiące osób wspólnie odliczając od 10 do 0 w jednym momencie wyrzuca kolory w górę ciesząc się i śmiejąc razem z przyjaciółmi i rodziną.

To dobra okazja, aby spędzić razem aktywnie i kreatywnie czas poza murami domu i pracy. Poza kolorową częścią, imprezie towarzyszy muzyka na żywo, wiele atrakcji i animacji dla dzieci. Taka impreza pozwala na integrację osób z różnych środowisk, grup wiekowych, buduje postawę radosnego podejścia do życia i optymizmu.

Kolory Holi to wysokiej jakości sypki, nietoksyczny kolorowy proszek, oficjalnie wykorzystywany podczas wszystkich Festiwali Kolorów w Polsce. Kolory Holi mogą być stosowane na wszelkiego rodzaju imprezach jako alternatywa konfetti.

Są wykorzystywane w przemyśle rozrywkowym (koncerty, teledyski, TV), podczas sesji fotograficznych, wszelkiego rodzaju inicjatyw artystycznych.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.