Strzyżów: Orszak Trzech Króli 2022 – do wygrania m.in. strój wielbłąda dla miejscowości

Strzyżów: Orszak Trzech Króli 2022 – do wygrania m.in. strój wielbłąda dla miejscowości

Mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli, w tym gminy i miasta Strzyżów, mogą wygrać dla swojego Orszaku WIELBŁĄDA! 

Egzotyczny strój wielbłąda do wielokrotnego użytku weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2022 roku. Zostanie również z daną miejscowością na długie lata. Miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów, odwiedzi również Telewizja Polska.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli. Udział w nim mogą wziąć tylko te miejscowości, które mają podpisaną z Fundacją umowę na organizację OTK 2022.

Strój wielbłąda wygra miejscowość uzyskująca najwięcej ważnie oddanych głosów. Konkurs trwa od 15 listopada 2021 r. od godz. 12.00 do 03 grudnia 2021 r. do godz. 12.00. Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org

W konkursie można wygrać następujące nagrody:

I miejsce – strój wielbłąda + wizyta TV w dniu orszaku +kolorowy pakiet rekwizytów + 2.000 czekoladek

II miejsce – 1.000 czekoladek + 300 śpiewników + 900 koron

III miejsce – 1.000 czekoladek + 300 śpiewników + 900 koron

Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB “Orszak Trzech Króli – Fundacja”. Aktualny ranking miejscowości dostępny jest na stronie www.orszak.org

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.