Tarnobrzeg: Czasowa organizacja ruchu na ul. Konfederacji Dzikowskiej jeszcze do 17 listopada

Tarnobrzeg: Czasowa organizacja ruchu na ul. Konfederacji Dzikowskiej jeszcze do 17 listopada

Kilka dni niesprzyjającej aury zmusiły wykonawcę robót na ul. Konfederacji Dzikowskiej do przesunięcia niektórych prac drogowych w czasie. W związku z tym, obowiązująca do 10 listopada czasowa organizacja ruchu przedłużona zostaje do dnia 17 listopada. 

I tak, jeszcze do 17 listopada całkowicie zamknięty dla ruchu pozostanie odcinek ul. Konfederacji Dzikowskiej od łuku drogi, bezpośrednio za blokiem nr 18, do skrzyżowania z ul. Michała Marczaka. Na odcinku ul. Konfederacji Dzikowskiej od skrzyżowania z ul. Wiejską do wspomnianego łuku obowiązywał będzie ruch dwukierunkowy z możliwością zawracania pojazdów na końcowej części istniejącego parkingu.

Czasowa organizacja ruchu wprowadzona została w związku z koniecznością wykonania przełożenia sieci infrastruktury technicznej przez Wykonawcę inwestycji pn.: ,,Budowa i przebudowa kluczowych dróg w specjalnej strefie ekonomicznej, turystyczno-rekreacyjnej oraz centrum miasta Tarnobrzega”. Zadanie nr 1: Przebudowa dróg: Tarnowskiego, Marczaka, Konfederacji Dzikowskiej.

Wykonawca przeprasza za utrudnienia i prosi o ostrożną jazdę.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email