Krosno: 6 marca - Dzień Logopedy

Krosno: 6 marca - Dzień Logopedy

Jak co roku Miejska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Krośnie bierze udział w obchodach Europejskiego Dnia Logopedy, obchodzonego we wszystkich krajach Unii Europejskiej 6 marca.

W Polsce świętujemy ten dzień od 2007 r. Ma on na celu zachęcić rodziców by nie zwlekali z konsultacją u specjalisty z dzieckiem, które ma problemy komunikacyjno – językowe.

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy został zorganizowany dla dzieci przedszkolnych oraz klas I –III z terenu Miasta Krosna konkurs plastyczny na najciekawszą ilustrację do wierszy Juliana Tuwima. Ogłoszenie wyników konkursu wraz z przyznaniem nagród za wykonane prace odbędzie się 10 marca 2021 r. Prace plastyczne będą udostępnione na stronie internetowej MPP-P w Krośnie www.mpppkrosno.pl

W dniach: 4 marca 2021r. oraz 8 marca 2021 r. odbędą się szkolenia on –line dla rodziców i nauczycieli z wykorzystaniem platformy TEAMS:

  • Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego – 4 marca 2021r. o godz. 15.00 (dla nauczycieli),
  • Wpływ wysokich technologii na rozwój mowy dziecka – 8 marca 2021r. godz. 16.00 (dla rodziców).

O szczegółach związanych ze spotkaniami szkoleniowymi dla rodziców i nauczycieli poinformujemy Dyrektorów Przedszkoli i Szkół drogą elektroniczną.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.