Krosno: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych ma nowego Dyrektora

Krosno: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych ma nowego Dyrektora

Marek Marecki 25 lutego został dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Nowy szef podkarpackich lasów został powołany przez Andrzeja Koniecznego, dyrektora generalnego Lasów Państwowych. Dotychczasowa dyrektor Grażyna Zagrobelna przeszła na emeryturę.

Marek Marecki ukończył Wydział Leśny Akademii Rolniczej w Krakowie. Jego kariera zawodowa rozpoczyna się w 1988 roku w Nadleśnictwie Dukla. Następnie w latach 1991-1994 pracuje jako leśniczy w leśnictwie Wola Komborska, a od grudnia 1994 obejmuje funkcję zastępcy nadleśniczego Nadleśnictwa Dukla. W marcu 2003 roku zostaje naczelnikiem Wydziału Marketingu RDLP w Krośnie, następnie naczelnikiem Wydziału Zagospodarowania Lasu. Od 2009 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. gospodarki leśnej

Najważniejszy jest las, który nam powierzono, ale za równie istotne w codziennej działalności uważam stabilność kadr, rzetelność w pracy, zachowanie dobrych relacji z otoczeniem naszej organizacji, przy ciągle rosnących i bardzo rozbieżnych oczekiwaniach naszych interesariuszy – mówi dyrektor Marecki.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.