Rzeszów: Umiejętności miękkie w Przemyśle 4.0

Rzeszów: Umiejętności miękkie w Przemyśle 4.0

Planujesz pracę w branży lotniczej, ale nie wiesz czego będą oczekiwać od Ciebie pracodawcy? Chcesz rozwinąć swoje kompetencje interpersonalne, aby lepiej radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych? Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Podkarpackie Centrum Innowacji.

PCI ProtoLab będący jedną z trzech platform Podkarpackiego Centrum Innowacji ma za zadanie łączyć naukę z biznesem i wspierać młodych ludzi m.in. w rozwijaniu kompetencji kluczowych. Stąd też pojawiła się inicjatywa współpracy w ramach projektu Sky 4.0. Cieszymy się z możliwości udziału w tym wartościowym warsztacie oraz z tego, że odbiorcy oferty PCI ProtoLab otrzymają szansę poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności – mówiła Barbara Ślęk-Wojtowska, Menadżer Zespołu Edukacji i Animacji w PCI.

Warsztaty prowadzone będą w ramach projektu SKY 4.0 pt. „Umiejętności miękkie 4.0 dla nowych wyzwań w europejskim przemyśle lotniczym” realizowanego w ramach programu UE ERASMUS+ (nr projektu: 2018-1-PL01-KA202-051081), przy współpracy z firmą INNPuls oraz SPPL Dolina Lotnicza. – Projekt SKY 4.0 koncentruje się na kompetencjach miękkich niezbędnych do wdrażania rozwiązań i technologii Przemysłu 4.0. Warto zwrócić uwagę, że konsorcjum projektowe na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk obejmuje aż 7 partnerów z Hiszpanii, Polski, Portugalii i Turcji – podkreśliła Katarzyna Śliwa-Martinez, Kierownik projektu z firmy INNpuls Sp. z o.o. i dodaje – Realizacja projektu, która trwa ponad trzy lata dotyczy m.in. wsparcia firm lotniczych z różnych krajów europejskich w sprostaniu wyzwaniom Przemysłu 4.0 poprzez zwiększenie umiejętności miękkich ich zasobów ludzkich, wprowadzenia kompleksowego systemu szkoleniowego, a także opracowania programów nauczania oraz modułów szkoleniowych, które przyczynią się do rozwoju poszczególnych umiejętności miękkich.

Szkolenie poprowadzi mgr MBA Bartłomiej Cieszyński, wykładowca i menadżer z 20-letnim doświadczeniem w firmach polskich i międzynarodowych, autor kursów e-learningowych, organizator i prelegent konferencji z dziedziny zarządzania i coachingu, opiekun merytorycznym studiów podyplomowych MBA oraz Zarządzanie Sprzedażą i Marketingiem na WSIiZ w Rzeszowie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat wystawiony przez SPPL Dolina Lotnicza potwierdzający udział w warsztatach, a także możliwość zapoznania się z zestawem kursów online, opartych o atrakcyjną i  interaktywną formę.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 11 marca 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: http://bit.ly/soft-skills-4

Więcej informacji na stronie: kliknij tutaj

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.