Lesko: Jarmark Bożonarodzeniowy już w tym tygodniu

Lesko: Jarmark Bożonarodzeniowy już w tym tygodniu

W najbliższy piątek startuje VI Leski Jarmark Bożonarodzeniowy!

Wokół miejskiej choinki, jak zawsze, czekać będą na Was piękne stoiska z rękodziełem, przysmakami, ozdobami świątecznymi i mnóstwem cudnych drobiazgów, które można podarować pod choinkę najbliższym.

W tym roku, obok znanych Wam już wystawców, pojawi się wielu nowych, co niezmiernie nas cieszy, dlatego tym bardziej musicie odwiedzić Lesko.

Kurna Chata Lesko Pizzeria & Pub poczęstuje Was kubkiem ciepłego świątecznego barszczu, ale na ich stoisku nie zabraknie również innych znakomitych zimowych potraw.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, na które zapraszamy 15 grudnia (piątek) od godz. 15:30. Zadba o to niezawodna ekipa Świętego Mikołaja z Teatru Jednej Miny z Krakowa. Zabierze dzieciaki na Biegun Północny.

Pojawi się także stoisko promocyjno-edukacyjne Nadleśnictwa Lesko, które będzie miało wiele ciekawostek ze świata bieszczadzkiej przyrody, konkursy i gry z nagrodami.

A na zakończenie piątkowego programu wystąpi Zespół Wokalno – Muzyczny BDK, z którym wspólnie zaśpiewamy kolędy, pastorałki i zimowe piosenki.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email