Lesko: Sylwestrowe Show Cyrkowe w Lesku dla całych rodzin. Zaprasza Burmistrz Adam Snarski

Lesko: Sylwestrowe Show Cyrkowe w Lesku dla całych rodzin. Zaprasza Burmistrz Adam Snarski

SYLWESTROWE SHOW CYRKOWE to nietuzinkowa propozycja dla wszystkich przebywających w Bieszczadach turystów oraz dla mieszkańców w każdym wieku, na którą serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Adam Snarski.

Zanim spotkamy się na prywatkach i balach w jedyną taką szaloną noc w roku, na Małym Rynku w Lesku o godzinie 16.00, przy miejskiej choince, będziemy mieli okazję zobaczyć i uczestniczyć w niesamowitym programie wykonanym przez najlepszych profesjonalistów z Polski.

Żonglerzy, monocyklista, duet akrobatyczno-komediowy, multiinstrumentalista cyrkowy, szczudlarze, akrobaci, klauni z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku zapewnią nam wszystkim prawie dwie godziny świetnej zabawy zakończonej walką ognia, flarami innymi szalonymi, świetlnymi atrakcjami pokazu.

Spotkajmy się więc rodzinnie i sąsiedzko w sylwestrowy wieczór razem z Teatrem na Walizkach i światowej sławy artystami. Dajmy się ponieść cyrkowej magii.

Niech to pożegnanie 2023 roku da nam dużo pozytywnej energii i wprowadzi nas w klimat szampańskiego powitania nowego 2024 roku.

Jednak to nie wszystko, bo chcemy rozgrzać Was przed sylwestrową nocą. Dlatego w sobotę 30 grudnia po raz VI zapraszamy na Basen Aquarius. Noc basenów, czyli wodne szaleństwo przy największych muzycznych przebojach, które serwował będzie nasz niezawodny DJ. Skusicie się na moc zabawy i taneczne pląsy w naszym rekreacyjnym basenie?

Startujemy o godzinie 22:00 i raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email