Stalowa Wola: Rozbudowa i przebudowa budynku schroniska dla bezdomnych mężczyzn im. św. Brata Alberta

Stalowa Wola: Rozbudowa i przebudowa budynku schroniska dla bezdomnych mężczyzn im. św. Brata Alberta

11 stycznia 2024 roku został ogłoszony przetarg pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku schroniska dla bezdomnych mężczyzn im. Św. Brata Alberta przy ul. Jaśminowej 2 w Stalowej Woli”.

– Na terenie miasta Stalowej Woli od lat przy ulicy Jaśminowej funkcjonuje miejsce, które otacza opieką i schronieniem osoby bezdomne, dając im nie tylko ciepło, wyżywienie, ale również wsparcie w trudnych momentach życia. Osoby zaangażowane w pracę na rzecz osób bezdomnych apelowały przez szereg lat o to, aby schronisko w Stalowej Woli zostało rozbudowane i dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami, tak aby to miejsce mogło jeszcze bardziej profesjonalnie służyć osobom w trudnej sytuacji życiowej. Ogłoszony przetarg na rozbudowę i przebudowę budynku schroniska dla bezdomnych mężczyzn im. św. Brata Alberta, przybliża nas do powstania nowoczesnego miejsca, gdzie będzie oferowana pomoc mężczyznom i kobietom borykającym się z problemem bezdomności. Oprócz wsparcia wyznaczone zostaną ścieżki skutecznego wyjścia z życiowych problemów – zaznaczył prezydent miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. 

Zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy i rozbudowy istniejącego budynku schroniska dla bezdomnych mężczyzn im. Św. Brata Alberta w Stalowej Woli w dwóch etapach wraz z infrastrukturą techniczną tj. instalacją gazową, zewnętrzną instalacją gazową, elektryczną i kanalizacją sanitarną, budową oświetlenia terenu, budową przyłącza do sieci wodociągowej oraz miejsc postojowych. Po rozbudowie i przebudowie powierzchnia budynku poszerzy się do 1421,7 m2 na dwóch kondygnacjach.

Termin składania ofert upływa 30 stycznia 2024 o godz. 12:00.

Kliknij tutaj

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email