Ropczyce: SGL Deweloper wybuduje w Ropczycach nowe mieszkania

Ropczyce: SGL Deweloper wybuduje w Ropczycach nowe mieszkania

Firma w uzgodnieniu z Samorządem Ropczyc ogłosiła plany dotyczące wzniesienia kolejnych dwóch wieżowców. Ta inwestycja przyczyni się do dalszego rozwoju i rozbudowy osiedla.

W blokach będzie po 34 mieszkania własnościowe o metrażach od 43 do 71 m.

Dobra współpraca między Gminą, TBS oraz SGL Deweloper pozwala na zróżnicowanie oferty mieszkaniowej i zaspokojenie różnych oczekiwań oraz preferencji lokalnej społeczności.

Rozwój osiedla Mehoffera nie ogranicza się jedynie do budowy bloków mieszkalnych. W ostatnim czasie burmistrz Bolesław Bujak podpisał umowę na budowę nowego budynku żłobka i przedszkola na tym terenie. Wykonawcą została doświadczona firma TAR-BUD z Pustyni, która budowała już wiele tego typu obiektów.

Ten nowoczesny obiekt edukacyjny, który wg planów ma być oddany do użytku na wrzesień 2024 r., zapewni miejsca dla wszystkich dzieci w wieku żłobkowym oraz trzyletnich przedszkolaków.

Burmistrz prowadzi również negocjacje z właścicielami nieruchomości sąsiadującymi z osiedlem Mehoffera od strony wschodniej, celem lokalizacji boisk sportowych o sztucznej nawierzchni i obiektu handlowego z przestrzennym parkingiem.

Podziel się tym artykułem:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email